Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy Dzieci

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy

Miejskie przedszkole nr 1 w Legnicy

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy jest placówką, która świadczy pomoc psychologiczno- pedagogiczną dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego i dla wychowanków z innymi potrzebami edukacyjnymi. Pomoc ta udzielana jest w ramach funkcjonowania Zespołu do spraw pomocy psychologiczno- pedagogicznej, w skład którego wchodzą:

  • mgr Irena Paluszczak- terapia logopedyczna;
  • mgr Joanna Gajdemska- terapia pedagogiczna;
  • mgr Roksana Żurawa- gimnastyka korekcyjna;
  • nauczyciel grupy, do której uczęszcza dziecko;

 W ramach działalności Zespół opracowuje programy indywidualne dla dzieci z orzeczeniami, systematycznie je realizuje, monitoruje wyniki swoich działań, informuje rodziców o postępach dzieci.

 Zajęcia wyrównawcze, indywidualne oraz wspieranie zdolności dzieci to zadania, które podejmują wszyscy nauczyciele w naszej placówce. Dzięki prowadzonym obserwacjom i diagnozie wiadomości i umiejętności wychowanków każde dziecko jest postrzegane podmiotowo i może liczyć na wsparcie i opiekę ze strony przygotowanej do tego kadry pedagogicznej.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-01 14:33przez:
Opublikowano:2021-09-01 17:56przez: Marzena Pyrkosz
Podmiot udostępniający: Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy
Odwiedziny:568

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.