Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy Dzieci

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy

Miejskie przedszkole nr 1 w Legnicy

I MIEJSCE W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM POD HASŁEM "CHRISTMAS SONGS"

W poniedziałek 23.01.2023r. odwiedziły nas organizatorki Międzyprzedszkolnego  konkursu piosenki w języku angielskim pod hasłem "Christmas Songs" - pani Justyna Łukasiewicz z Miejskiego Przedszkola Specjalnego nr 6 dla Dzieci Słabowidzących w Legnicy oraz Magdalena Podkówka z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Legnicy. 

Grupa 4 "Sowy" w grudniu 2022r. wzięła udział w konkursie oraz nagrała wspólnie z wychowawcą grupy panią Marzenką Widawską-Pyrkosz piosenkę z kanału Super Simple Songs "What do you want for Christmas?". Dzieci miały przydzielone role, w które się wcieliły. Wykonały piosenkę znakomicie zarówno pod względem muzycznym, jak i językowym, co zostało stwierdzone jednogłośnie przez Jury konkursu - panią Weronikę Kwaśny z Muzycznej Krainy oraz panią Annę Podczaszy z Dolnośląskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy.

Konkurs piosenki w języku angielskim

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-01-26 07:11przez:
Opublikowano:2023-01-26 07:16przez: Marzena Pyrkosz
Podmiot udostępniający: Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy
Odwiedziny:45

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.